АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ

Спільнота що об’єднує однодумців та фахівців галузі залізничних перевезень та залізничної промисловості. Спільнота об’єднує та охоплює не тільки Український ринок але й впевнено будує відносини на міжнародному ринку залізничних перевезень.

«Українська локомотивобудівна компанія»
Сучасна компанія, що здійснює свою діяльність у сфері експлуатації, будівництва та ремонту локомотивів залізничного транспорту.

«Орум Груп»
Керуюча компанія групи підприємств, що надають послуги з логістики вантажів та обслуговування суден в Миколаївському морському порту.

«Сісайд Термінал»
Компанія, що надає послуги у сфері подачі-забирання, ремонту, диспетчеризації та обслуговування вагонів, проводить маневрові роботи всередині Миколаївського морського порту.

«Актив Транс»
Компанія розробляє програмне забезпечення для підприємств, що надають послуги в сфері залізничної логістики.

“Стар Шайн Шипінг”
Надійна транспортно-логістична компанія, яка надає повний спектр послуг експедирування та митного оформлення вантажів, а також організовує міжнародні контейнерні перевезення залізничним, морським та автотранспортом.

“ЕУ-Транс”
Компанія зареєстрована у 1998 році. Компанія більш ніж 20 років надає послуги з організації залізничних перевезень, послуги з надання власного та орендованого рухомого складу, послуги з організації морських та паромних відправлень.

“Технобуд Груп”
Група промислових підприємств, що займаються розробкою гранітних і піщано-гравійного родовищ із подальшим переробленням видобутої сировини на інертні будівельні матеріали (щебінь, відсів, пісок, суміші). Вироблена продукція сертифікована та постачається насипом залізничним чи автотранспортом.

“Івано-Франківськцемент”
ПрАТ «Івано-Франківськцемент» – це високотехнологічний  потужний комплекс виробництв промисловості будівельних матеріалів у с. Ямниця Івано-Франківської області. Ми виробляємо більше 300 найменувань продукції, основні напрямки з яких цемент, шифер та гіпс.

“Металургтранс”
ТзОВ «Металургтранс» – Перша українська приватна компанія-оператор вантажних залізничних перевезень, що працює на ринку вже 20 років.