Асоціація Українських залізничних перевізників

Асоціація була створена для сприяння розвитку перевезення вантажів та пасажирів залізничного транспорту, в тому числі у міжнародному сполученні та сприяння функціонуванню та розвитку підприємств залізничного транспорту.

Асоціація об’єднує професійних операторів ринку залізничних перевезень та ставить за мету спільними зусиллями активізувати інвестиції у дану галузь.

Команда Асоціації складається з досвідчених фахівців з питань законотворчих процесів у транспортній галузі; експлуатації, проектування, будівництва та ремонту локомотивів та вагонів різних типів та фахівців з логістики залізничних перевезень.

Також метою діяльності команди Асоціації є встановлення ділових зв’язків з найбільшими українськими та міжнародними операторами залізничних перевезень. Представлення галузі залізничних перевезень у відносинах з урядом України.

Сфери діяльності Асоціації:

– Налагодження ділових зв’язків між членами Асоціації;

– Захист інтересів інвесторів у галузі залізничних перевезень;

– Сприяння у створенні умов для виходу учасників Асоціації на український та закордонні ринки залізничних перевезень;

– Інформування учасників Асоціації про зміни у законодавстві та регуляторному полі, які стосуються залізничних перевезень;

– Інформаційна підтримка розвитку проектів членів Асоціації на українському ринку.

Асоціація активно сприяє сучасним викликам розвитку економіки України по демонополізації та лібералізації українського ринку залізничних перевезень.

Наша команда