«Трансконтейнер» запустив контейнерний потяг з Угорщини до Китаю повз Україну

Російський «Трансконтейнер» запустив перший контейнерний потяг з Будапешту (Угорщина) до Цзинаню (Китай): новий маршрут йде повз Україну.
Як інформує ПАТ «Трансконтейнер», час контейнерного потягу складає близько 18 діб.

Раніше, у жовтні російський оператор контейнерних перевозок відправляв тестовий контейнерний потяг з Китаю до Словаччини крізь територію України.
За повідомленням інтернет-видання ЦТС, у квітні ПАТ «Трансконтейнер», АТ «Залізничне товариство «Карго Словаччина» та АТ «Метранс» підписали меморандум про співпрацю у галузі контейнерних перевозок за маршрутом, що проходить крізь Україну.
Цим меморандумом сторони підтвердили намір співпрацювати у галузі організації контейнерних перевозок залізничним транспортом за сполученням Китай-Європа-Китай, розвивати вантажні потоки та мобілізувати логістичні ресурси на Шовковому шляху, надаючи перевагу коридору крізь Україну та Словаччину.
Меморандум також передбачає тісну співпрацю у галузі організації контейнерних перевозок крізь термінал Добра, а також розвиток нових сумісних проєктів.
У червні 2017 року російські транспортно-логістичні компанії Far East Land Bridge, “РЖД Логистика” и “Трансконтейнер” запустили контейнерний потяг з Китаю до Європи, маршрут якого пролягає крізь територію Монголії, РФ, України та Словаччини, з пунктом призначення в Угорщині.