У Мінінфраструктури заявили про оновлення локомотивного та вагонного парку

У наступному році Міністерство інфраструктури планує оновити рухомий склад Укрзалізниці, електрифікувати 110 кілометрів колії для пришвидшення руху потягів, після чого запустити нові маршрути.

Про це заявив міністр інраструктури Владислав Криклій, передає прес-служба Кабміну.

Він розповів, що у планах міністерства на 2020 рік – придбання Укрзалізницею 2000 вантажних і 26 пасажирських вагонів, укладення договорів на 40 тепловозів та 200 електровозів, електрифікація 110 км колії для пришвидшення руху потягів, локалізація виробництва тяги в Україні, що дозволить створювати нові робочі місця.

Після оновлення рухомого складу планується відкриття нових маршрутів. Зокрема, у межах України: Ужгород – Херсон через Миколаїв, Кривий Ріг , Запоріжжя – Івано-Франківськ через Дніпро, Запоріжжя – Чернівці, Київ – Ковель, Київ – Запоріжжя через Кривий Ріг, Лисичанськ – Одеса, Київ-Миколаїв – Херсон.

У міжнародному сполученні, зокрема з країнами ЄС та Республікою Білорусь, плануються: маршрути до Польщі, приєднання до потягу 4 столиць – 5 столиці (Таллінн), Львів – Мінськ через Ковель і Брест, Гомель – Київ.

Повна версія матеріалу за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/news/optimizaciya-neprofilnih-aktiviv-ta-koncesiya-vokzaliv-mininfrastrukturi-povernulo-kontrol-nad-ukrzalizniceyu-ta-pochinaye-yiyi-onovlennya-vladislav-kriklij