Укрзалізниця наблизилась до IPO

Як повідомив глава правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов в Facebook, крім нього угоду про початок IPO компанії підписали міністр інфраструктури Владислав Криклій і директор ЄБРР в країнах Східної Європи і Кавказу Маттео Патроне.

«Сьогодні ми відкрили нову сторінку в історії «Укрзалізниці». Міністерство інфраструктури України, ЄБРР та «Укрзалізниця» підписали угоду про початок процедури IPO компанії. Це не тільки про приватизацію, про підвищення ефективності, поліпшення роботи компанії, підвищення рівня прозорості, викорінення корупції», – написав Кравцов.

За його словами, завдяки IPO планується залучити кілька мільярдів доларів протягом наступних 2-3 років і вивести «Укрзалізницю» на перші місця серед транспортних компаній світу.

«Старт IPO для нас – це визнання результатів роботи. І дуже показово, що ми стали першою державною компанією України, яка зробила реальні кроки до публічного розміщення акцій», – підкреслив голова правління.

Кравцов також зазначив, що з аутсайдерів у багатьох процесах у країні «Укрзалізниця» стала авангардом реформ і трансформацій.