Укрзалізниця має намір у 2020 році придбати ще 40 локомотивів виробництва General Electric

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Укрзалізниця, Міністерство інфраструктури України та компанія Wabtec (GE Transportation) 30 грудня 2019 року підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає посилення спільної роботи для укладення договорів щодо поставки у 2020 році 40 нових локомотивів серії TE33AC, вироблених корпорацією General Electric та надання послуг з технічного обслуговування для 70 таких локомотивів. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Після поставки всіх 30 локомотивів TE33AC першого замовлення у березні 2019 року ми вели перемовини про форму та вартість сервісного обслуговування цих локомотивів. Слід зазначити, що з приходом нового міністра інфраструктури ці перемовини активізувались, і зараз ми вийшли на фінальну стадію, коли ми розуміємо, який сервіс ми хочемо отримати й маємо розуміння по комерційних умовах цього сервісу», — сказав він.

Євген Кравцов підкреслив, що головним питанням поставки нової партії локомотивів General Electric є їх вартість та умови фінансування.

«Наші колеги з General Electric разом з фінансовими партнерами представили нам достатньо привабливі умови. Зараз ми знаходимося на фінальній стадії погодження цих умов і почнемо після цього підготовку проектної документації. Також ведемо перемовини з виробником про розширення локалізації виробництва в Україні», — резюмував очільник Укрзалізниці.