Технічний директор Української локомотивобудівної компанії Володимир Крот висвітлив перебіг подій навколо реалізації експерименту з приватної тяги

25 лютого 2021 року , у готелі Прем’єр Палас Київ  пройшла V Міжнародна конференція “Залізниці України: розвиток та інвестиції”.

Серед багатьох цікавих тем які обговорювались на конференції, однією із самих актуальних була тема приватної тяги та перебіг подій при реалізації експериментального проекту щодо допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування.

У своєму виступі Володимир Крот детально розповів про питання які виникли при проходженні кожного з етапів реалізації експерименту. Також були представлені проблемні питання які заважають швидкому виїзду приватних локомотивів на залізничні колії загального користування.

Учасникам конференції було запропоновано долучитись до процесу обговорення та прийняття законів про «Регулятора ринку» та «Залізничний транспорт», що на думку учасників конференції, значно прискорить створення конкурентного ринку послуг приватної тяги.