Зустріч члена правління УЗ Франтішека Буреша з головою Ради Федерації роботодавців України Дмитром Олійником

Локалізація виробництва сучасних електровозів в Україні може сягати 35%, і навіть 50%. Про це повідомив член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш за підсумками зустрічі з головою Ради Федерації роботодавців України Дмитром Олійником. Під час зустрічі зокрема обговорювався розвиток співробітництва із вітчизняними виробниками в рамках програми локалізації інвестицій, яку впроваджує Укрзалізниця. Про це повідомляє офіційний веб сайт Укрзалізниці www.uz.gov.ua

«У разі, якщо вітчизняні підприємства виступатимуть підрядниками для іноземних виробників, то я очікую, що рівень локалізації становитиме 25-35%», – наголосив він.

На думку Франтішека Буреша, якщо хтось із вітчизняних промисловців вирішить ініціювати створення спільного підприємства з іноземними виробниками, рівень локалізації може сягнути 50%.

«Слід підкреслити, що такі зустрічі ми проводимо постійно. Укрзалізниця підтримує курс Президента й Уряду України на підтримку вітчизняного машинобудування й розвитку національного промислового потенціалу», – резюмував член правління АТ «Укрзалізниця».

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця планує переглянути свою інвестиційну програму заради підтримки українських виробників та зацікавлена у поглибленні локалізації виробництва в Україні.

Оригінал новини за посиланням – https://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/page-2/518672/