Debbi Fields, Author

Зустріч з Китайською компанією CRRC ZhuZhou Lokomotive CO.,LTD

16 вересня 2019 року відбулася зустріч Української локомотивобудівної компанії та делегації китайської компанії CRRC ZhuZhou Lokomotive CO.,LTD,

що спеціалізується на виробництві локомотивів, швидкісних трамваїв, швидкісних електричних рухомих потягів, дорожньо-рейкової техніки.
На зустрічі обговорювалася можливість співпраці, а саме придбання локомотивів різних типів для експлуатації на коліях шириною 1520 мм, перспективи спільного будівництва нових локомотивів, замовлення окремих елементів конструкції локомотивів та спільної модернізації існуючих.
Коротка довідка про компанію CRRC ZhuZhou Lokomotive CO.,LTD:
Активи: $4,2 млрд
Компанія має 22 дочірні підрозділи, як у Китаї, так і за кордоном. Виробнича потужність -більш ніж 1000 локомотивів на рік. Компанією за весь період існування було вироблено 53 модифікацій, більш ніж 9600 магістральних локомотивів.
У компанії діють три лабораторії державної акредитації – Державна провідна лабораторія із системної інтеграції високопотужних локомотивів змінного струму, Державна інжинірингова лабораторія системної інтеграції залізничного рухомого потягу, Державний промисловий проектний центр залізничного рухомого потягу.
З 2009 року компанія CRRC ZhuZhou Lokomotive CO.,LTD стала переможцем 96% китайських тендерних процедур з поставок дорожньо-рейкової техніки акумуляторного типу джерела живлення.
Заступник директора з міжнародних зв’язків компанії CRRC ZhuZhou Lokomotive CO.,LTD пані Фу Янпінг висловила зацікавленість у подальшій співпраці з Українською локомотивобудівною компанією.

Головні питання та теми зустрічі

  • Обговорювалася можливість співпраці.

  • Придбання локомотивів різних типів для експлуатації на коліях шириною 1520 мм.

  • Перспективи спільного будівництва нових локомотивів.

  • Замовлення окремих елементів конструкції локомотивів

  • Окремі елементи в конструкції локомотивів та можливість спільної модернізації існуючих.

Alex Litoff, Event Farm

    Готові до розмови?

    Стосовно питань співпраці та інших пов’язаних з нашою галуззю задавай у формі зворотного зв’язку.