Делегація китайської корпорації CRRC відвідала Україну

На минулому тижні Україну відвідали представники китайської корпорації CRRC. Делегація стала учасником міжнародної виставки «Rail Expo 2019», на якій представила свою продукцію для ринку залізничних перевезень. Також представники китайської корпорації мали ряд зустрічей з підприємствами та організаціями, як державної форми власності, так і приватної.

У ході проведення переговорів з потенційними партнерами обговорювались питання можливості зробити ринок приватної тяги в Україні відкритим, можливість поставок локомотивної продукції корпорації CRRC, питання організації сервісу та інших експлуатаційних процесів для локомотивів, які виробляються підприємствами корпорації. Одним із результатів таких зустрічей стало підписання меморандуму про  співпрацю з одним із перших приватних залізничних перевізників в Україні Українською локомотивобудівною компанією.

Обговорення конкретних умов розвитку ринку залізничних перевезень в Україні дає можливість робити висновки про рішучі наміри іноземних інвесторів та виробників обладнання щодо подальшої діяльності в Україні.