В ОП, КМУ та МІУ відреагували на вимоги працівників залізниці

В ОП прийняли представників мітингувальників залізничників. У президента пообіцяли врахувати інтереси представників галузі в ході її реформування.

В Офісі президента обіцяють врахувати інтереси працівників залізниці в ході реформи галузі. Про це заявила заступник голови Офісу президента Юлія Ковалів після зустрічі з представниками Мінінфраструктури, Укрзалізниці, профспілки залізничників і транспортних будівельників, повідомляють ряд інтернет видань.

Вона зазначила, що інтереси працівників Укрзалізниці обов’язково будуть враховуватися під час реформування компанії.

“Представників профспілок обов’язково включатимуть в обговорення плану реструктуризації залізниці, щоб максимально врахувати інтереси колективу Укрзалізниці”, – запевнила заступник голови ОП.

Ковалів наголосила на необхідності вести діалог з профспілками про подальшу долю конкретних об’єктів з числа непрофільних активів компанії під час їх можливої ​​приватизації.

Учасники зустрічі домовилися про включення представників галузевої профспілки в робочу групу, яка займається напрацюванням узгодженої версії законопроекту про залізничний транспорт України.

Також Прем’єр Міністр Олексій Гончарук у ефірі програми Сніданок з 1+1 анонсував зміну керівництва Укрзалізниці найближчим часом. За словами Прем’єра головна претензія-корупція в «Укрзалізниці», на жаль триває. Вона там абсолютно дика, крадуть майже на всьому. Кінця і краю цьому не видно.